توئیت غریب آبادی درباره دیدار عراقچی با گروسی در وین
توئیت غریب آبادی درباره دیدار عراقچی با گروسی در وین

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی امشب (پنجشنبه) پس از دیدار و گفت وگوی سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین پایتخت اتریش […]

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی امشب (پنجشنبه) پس از دیدار و گفت وگوی سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین پایتخت اتریش در توئیتی نوشت: سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه امروز با رافائل گروسی پیش از نشست کمیسیون مشترک برجام دیدار کرد.  

وی افزود: دو طرف درباره آخرین تحولات مذاکرات احیای برجام و نقش آژانس بین المللی انرژی اتمی و همچنین موضوعات دوجانبه بین ایران و آژانس بحث و تبادل نظر کردند. ‌

به گزارش فارس، عراقچی امروز در برای شرکت در دور جدید مذاکرات وین در چارچوب کمیسیون مشترک برجام وارد پایتخت اتریش شد. این مذاکرات قرار است فردا صبح از سر گرفته شود. 

معاون وزیر خارجه ایران بعد از این دیدار در گفت وگویی عنوان کرد: راه درازی در پیش داریم و نمی شود برای آن زمانبندی پیش بینی کرد. البته تلاش داریم هر چه زودتر این کار انجام شود، با این حال تعجیل بی مورد نخواهیم کرد و اجازه فرسایشی شدن را نمی دهیم. (اینجا بخوانید)

انتهای پیام/