تلاش‌های هیات فوتبال و استانداری جواب داد/ تیمداری زنوزی تا پایان فصل
تلاش‌های هیات فوتبال و استانداری جواب داد/ تیمداری زنوزی تا پایان فصل

به گزارش قلم پرس از تبریز، هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای از ورود استاندار و تقبل تیمداری زنوزی تا پایان فصل خبر داد. متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است: به اطلاع مردم شریف وفوتبالدوست آذربایجان بخصوص هواداران تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریزمی‌رساند:حسب پیگری‌های مکرر ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان از محضر […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای از ورود استاندار و تقبل تیمداری زنوزی تا پایان فصل خبر داد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع مردم شریف وفوتبالدوست آذربایجان بخصوص هواداران تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریزمی‌رساند:
حسب پیگری‌های مکرر ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان از محضر استاندار فهیم و ورزش دوست استان آذربایجان‌شرقی آقای دکتر پورمحمدی در راستای حل مشکل تیم ماشین‌سازی تبریز و تقبل زحمت آقای استاندار و ایجاد ارتباط مشارالیه با آقای زنوزی مالک باشگاه ماشین‌‌سازی‌، بنظر می‌رسد مدیریت آقای زنوزی جهت اداره باشگاه موصوف تا اتمام فصل تداوم یابد که متعاقباً اقدامات لازم و اساسی جهت حل مشکلات باشگاه انجام و اطلاع رسانی می‌گردد.

 ضمن اینکه هیأت فوتبال استان نیز به نوبه خویش از حسن همکاری جناب آقای زنوزی از تداوم فعالیت در جهت خدمت به فوتبال آذربایجان کمال قدردانی را دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷