تلاشمان کسب قهرمانی وهدیه آن به هواداران است
تلاشمان کسب قهرمانی وهدیه آن به هواداران است

هافبک گلزن تیم تراکتورسازی از عزم بازیکنان این تیم برای رساندن تراکتورسازی به قهرمانی لیگ سخن گفت. به گزارش قلم پرس، مهدی مهدی پور پس از برتری تراکتورسازی مقابل سپاهان گفت: بازی خیلی سختی بود. سپاهان یکی از تیم های قدرتمند لیگ است. اما با توجه به شرایط جدول ما نیاز خیلی شدیدی به سه […]

هافبک گلزن تیم تراکتورسازی از عزم بازیکنان این تیم برای رساندن تراکتورسازی به قهرمانی لیگ سخن گفت.

به گزارش قلم پرس، مهدی مهدی پور پس از برتری تراکتورسازی مقابل سپاهان گفت: بازی خیلی سختی بود. سپاهان یکی از تیم های قدرتمند لیگ است. اما با توجه به شرایط جدول ما نیاز خیلی شدیدی به سه امتیاز داشتیم که با حمایت هواداران و همت تک تک بچه ها توانستیم این هدف را محقق کنیم.

او در مورد گلی که زد، اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم باعث شادی هواداران بشوم و آنها خوشحال به خانه می روند. گل شدن آن ضربه هم باز نتیجه تلاش همه بازیکنان بود.

مهدی پور درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی گفت: امسال تلاش ما این است که کاری را انجام دهیم که این مردم حدود سی چهل سال انتظار آن را می کشند. می خواهیم قهرمانی را به آنها هدیه کنیم. ما تلاشمان را انجام می دهیم و بهرحال فوتبال است و نتیجه آن در دست خدا است. نمی شود قول داد اما ما تلاش می کنیم که هواداران آخر فصل یک خوشحالی بزرگ داشته باشند. در همین حد می توانیم قول بدهیم که مثل امروز، یا بازی با استقلال و بازی های دیگر، نمایش خوبی داشته باشیم.

او در پایان گفت: ما در نیم فصل اول مقابل تیم های خوب لیگ خارج از خانه بازی کردیم و حالا در نیم فصل دوم در تبریز در خدمت آنها هستیم.

منبع: ورزش سه