تسهیلات شهرداری برای حفاری فاضلاب قراملک
تسهیلات شهرداری برای حفاری فاضلاب قراملک

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: محله قراملک منطقه‌ای تاریخی و فرهنگی است و افتخارات بزرگی چون دکتر احد فرامرز قراملکی ابداع کننده علم اخلاق حرفه‌ای در ایران، حجت‌الاسلام واعظ قراملکی و شاعر بزرگ آقای شب‌خیز قراملکی را در بطن خود پرورش داده است و لفظ منطقه کم‌برخوردار زیبنده این محله نیست. به گزارش قلم […]رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: محله قراملک منطقه‌ای تاریخی و فرهنگی است و افتخارات بزرگی چون دکتر احد فرامرز قراملکی ابداع کننده علم اخلاق حرفه‌ای در ایران، حجت‌الاسلام واعظ قراملکی و شاعر بزرگ آقای شب‌خیز قراملکی را در بطن خود پرورش داده است و لفظ منطقه کم‌برخوردار زیبنده این محله نیست.

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام رسول برگی، شامگاه امروز در دیدار مردمی در مسجد امام حسین‌(ع) قراملک اظهار کرد: در قرار خدمت که بصورت هفتگی در یکی از مناطق برگزار می‌شود، دکتر هوشیار شهردار تبریز تاکید دارند که فقط نواقص و مشکلات محلات را بررسی کنیم.  
برگی تصریح کرد: به عنوان مثال مشکل فاضلاب منطقه که شهردار تبریز به آن تاکید دارند، بدون اخذ یک ریال در ابتدا و از محل حساب فی مابین تسویه شود. اگر فاضلاب در این محله کار شود، بسیاری از مشکلات دیگر نیز حل می‌شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تاکید کرد: ما با پتروشیمی و پالایشگاه جلساتی داشتیم که آماده همکاری هستند و با دیگر کارخانجات نیز جلساتی برگزار می‌کنیم. تا به امروز عوارض آلایندگی از این واحدهای بزرگ اخذ نشده است.
حجت‌الاسلام برگی خاطرنشان کرد: یکی از بهترین کارهای آقای هوشیار، نصب تابلوی روزشمار افتتاح پل ارتش بود. پروژه‌های این منطقه را نیز با تعیین وقت حل خواهیم کرد.
در این دیدار همچنین سید کاظم زعفرانچی لر با تمجید از عملکرد شهردار تبریز، گفت: حضور در مساجد برای حل مشکلات مردم است و یک کار تبلیغاتی نیست و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به دنبال حل مشکلات مردم هستند.
در این دیدار حکیمه غفوری رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و یاسین بجانی سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز به همراه محبوب تیزپاز قائم مقام شهردار، جواد صدیقی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری و احمد انیسه شهردار منطقه ۶ تبریز حضور داشتند.