تربیت دینی در مدارس باید به حوزه‌های علمیه سپرده شود/ ضرورت شبکه‌سازی بین معلمان و دانش‌آموزان
تربیت دینی در مدارس باید به حوزه‌های علمیه سپرده شود/ ضرورت شبکه‌سازی بین معلمان و دانش‌آموزان

دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: شبکه‌سازی بین معلمان و دانش‌آموزان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و با مشخص شدن مسؤول مربوطه در سطح جامعه در پیشبرد اهداف موثر خواهد بود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید نیکزاد ظهر امروز در اولین اجلاس استانی ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران و […]دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: شبکه‌سازی بین معلمان و دانش‌آموزان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و با مشخص شدن مسؤول مربوطه در سطح جامعه در پیشبرد اهداف موثر خواهد بود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید نیکزاد ظهر امروز در اولین اجلاس استانی ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: سند تحول بنیادین، تمام ابعاد سیستم تعلیم و تربیت را بیان کرده و اگر بخواهیم در مجموعه، تحولی رخ دهد باید ضمن اجرای دقیق این سند، شناخت و مطالعه همه بعدی از سیستم داشته باشیم.

دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش ارتباط وسیع با فرهنگیان و گسترش شبکه‌سازی مجازی را توصیه کرده و گفت: ارتباط با با این  بدنه آموزشی و تربیتی  موجب می‌شود مسائل به شکل تخصصی‌تر طرح شوند و با پیگیری موضوعات مهم شاهد بهبود وضعیت تربیتی باشیم.

در ادامه مشاور عالی وزیر با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تربیت دینی در مدارس باید به حوزه‌های علمیه سپرده شود،افزود:  باید در جهت آماده‌سازی زیرساخت‌های این مهم اقدام کنیم.

وی تاکید کرد: شبکه‌سازی بین معلمان و دانش آموزان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و با مشخص شدن مسؤول مربوطه در سطح جامعه در پیشبرد اهداف موثر خواهد بود.

نیکزاد، ارتباط حوزه و آموزش و پرورش را بنا بر تاکید وزیر، دارای قدمت و قدرت عنوان کرد و افزود: گسسته شدن این ارتباط از اهداف اصلی دشمن است و باید با رویکرد های تبیینی و به طور هوشیارانه مانع این امر شویم.

پایان پیام/س