به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حمله‌ای غیرمنتظره منزل یک غیرنظامی در اردوگاه البریج در مرکز غزه را بمباران کردند که بر اثر آن سه فلسطینی شهید شدند. وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در حملات رژیم صهیونیستی به غزه ۸۷ نفر به شهادت رسیده و ۵۳۰ نفر زخمی شده‌اند. لحظاتی […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حمله‌ای غیرمنتظره منزل یک غیرنظامی در اردوگاه البریج در مرکز غزه را بمباران کردند که بر اثر آن سه فلسطینی شهید شدند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در حملات رژیم صهیونیستی به غزه ۸۷ نفر به شهادت رسیده و ۵۳۰ نفر زخمی شده‌اند.

لحظاتی پیش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در شهر رفح در نزدیکی مرز غزه با مصر، منازل مسکونی و ساختمان‌های تجاری، خدمات رسانی و دولتی را بمباران کردند.

بانک الانتاج در خانیونس نیز توسط جنگنده‌های صهیونیست هدف بمباران قرار گرفت.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز مناطق مختلف نوار غزه را بمباران کرد.

در روستای ام النصر در شمال نوار غزه حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی با شهادت دستکم یک کودک فلسطینی و زخمی شدن ۱۵ نفر دیگر همراه شد.

گروه‌های مقاومت همزمان با حملات کنونی رژیم صهیونیستی به غزه در حال موشک‌باران شهرک‌های صهیونیست‌نشین هستند.

شهرک‌های بئر السبع، نیواتیم، حتسریم هم هم اکنون هدف شلیک موشک‌های مقاومت قرار دارد و آژیرهای خطر در آنجا به صدا درآمده است.

سرایا القدس گروهان‌های قدس شاخه نظامی حماس هم ساعتی پیش شهرک‌های نتیفوت، علومیم و مفلسیم را هدف حملات راکتی قرار داد.

سرایا القدس همچنین چندین راکت به سمت گنبد آهنین در منطقه نیر اسحاق در مناطق شرقی جنوب نوار غزه شلیک کرد.

کتائب القسام همچنین اعلام کرد که سکوهای توپخانه دشمن را در شرق غزه با دوازده فروند موشک Q20 هدف گرفته است.

شهرک‌های سدیروت، عسقلان، بئر السبع، النقب غربی و مناطق همجوار مرز غزه هم دقایقی پیش هدف حملات گسترده راکت‌های بدر ۳ پیشرفته قرار گرفتند و به دنبال آن آژیرهای خطر در این شهرک‌ها به صدا درآمدند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گفتند که رووین ریولین رئیس رژیم صهیونیستی هم اکنون در سدیروت وارد پناهگاه شد.

این رسانه‌ها تایید کردند که به دنبال حمله راکتی دقایق پیش سرایا القدس یکی از موشک‌ها به یکی از مخازن سوخت در عسقلان اصابت کرد و آنجا را به آتش کشید.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با اعلام اینکه امروز ۱۶۰ فروند موشک از غزه تا ساعت ۷ بعد از ظهر به اسرائیل شلیک شده است، گفت: ما نیروهایمان را در مرز غزه بسیج کرده ‌ایم و آماده احتمال انجام عملیات زمینی هستیم.

بر اساس اعلام صهیونیست‌ها در بئر السبع دو فروند موشک به داخل شهر اصابت کرد که یکی مستقیم به یک خودرو اصابت کرد و دیگری هم به یک ساختمان برخورد کرد و چند زخمی بر جای گذاشته است.

 جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در حمله‌ای غیرمنتظره منزل یک غیرنظامی در اردوگاه البریج در مرکز غزه را بمباران کردند که بر اثر آن سه فلسطینی شهید شدند.

لحظاتی پیش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در شهر رفح در نزدیکی مرز غزه با مصر، منازل مسکونی و ساختمان‌های تجاری، خدمات رسانی و دولتی را بمباران کردند.

بانک الانتاج در خانیونس نیز توسط جنگنده‌های صهیونیست هدف بمباران قرار گرفت.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز مناطق مختلف نوار غزه را بمباران کرد.

از سوی دیگر رئیس جمهور فرانسه با رئیس تشکیلات خودگردان درباره تحولات فلسطین تلفنی گفت‌وگو کرد و قرار است امشب با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز در این باره گفت‌وگو کند.

بنا به اعلام ریاست جمهوری فرانسه، مکرون هدف از رایزنی‌های خود را بازگشت صلح و آرامش و توقف درگیری‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن خوانده است.

انتهای پیام/.