بعد از انتخابات رقابت‌ها به رفاقت تبدیل شود/ همه به انتخاب مردم احترام بگذاریم
بعد از انتخابات رقابت‌ها به رفاقت تبدیل شود/ همه به انتخاب مردم احترام بگذاریم

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بعد از انتخابات باید رقابت‌ها به رفاقت تبدیل شود، از کاندیداها و طرفداران آنها خواست به سلیقه و انتخاب مردم احترام بگذارند. دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی از محل ستاد انتخابات استان، گفت: خوشبختانه نامزدهای انتخابات مجلس در استان با معرفی توانمندی‌های خود یک رقابت سالم […]

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بعد از انتخابات باید رقابت‌ها به رفاقت تبدیل شود، از کاندیداها و طرفداران آنها خواست به سلیقه و انتخاب مردم احترام بگذارند.

دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی از محل ستاد انتخابات استان، گفت: خوشبختانه نامزدهای انتخابات مجلس در استان با معرفی توانمندی‌های خود یک رقابت سالم را به نمایش گذاشتند و بعد از انتخابات نیز باید همه به رای مردم احترام بگذاریم.

وی با بیان این که امیدوارم نتیجه انتخابات به خیر و صلاح استان باشد، افزود: هر کسی که مردم انتخاب کنند برای ما محترم است و بعد از انتخابات رقابت در عرصه خدمت به مردم خواهد بود.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از مردم و دست‌اندرکاران اجرای انتخابات در استان، گفت: ۱۸۵۵ شعبه اخذ رای در شش حوزه انتخابیه استان مستقر شده‌اند و امیدوارم شاهد حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

وی از تمام واجدان شرایط رای دادن در استان خواست در اولین فرصت برای رای دادن در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و این عمل خیر را به تاخیر نیندازند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در بازدید از ستاد انتخابات استان، روند برگزاری انتخابات را در حوزه‌های انتخابیه بررسی کرد.