برگزاری ورکشاپ و نمایشگاه نقاشی به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی
برگزاری ورکشاپ و نمایشگاه نقاشی به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی

[ad_1] همزمان با روز ملی شعر و ادب فارسی ورکشاپ و نمایشگاه نقاشی در مقبره‌الشعرای تبریز برپا شد. در ادامه سلسله برنامه‌های فرهنگی، ادبی و هنری که به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد سیدمحمدحسین شهریار در حال برگزاری است با حضور اساتید برجسته هنر نقاشی ورکشاپی با محوریت پرتره و […]

[ad_1]

همزمان با روز ملی شعر و ادب فارسی ورکشاپ و نمایشگاه نقاشی در مقبره‌الشعرای تبریز برپا شد.

در ادامه سلسله برنامه‌های فرهنگی، ادبی و هنری که به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد سیدمحمدحسین شهریار در حال برگزاری است با حضور اساتید برجسته هنر نقاشی ورکشاپی با محوریت پرتره و تصویرسازی از اشعار استاد شهریار در مقبره‌الشعرای تبریز در حال برگزاری است.

در این ورکشاپ اساتید و هنرمندانی چون فرید اسلامی، ناصر نورمحمد زاده، محمد رهبری، سعید ظریفی، شاهرخ اختیاری، پیمان برادران، عالم یکان مطلق، صمد آتشبار، مهرداد نجابتی، اکرم سالم، فاطمه رفیع زاده، مرتضی میر آقا زاده، اعظم زارع، عسگر تیغ‌زن، فریده طاهر‌، احمد نیک منظر مقدم، ابوالفضل عبدالهی فرد، رضا صمدی، حسن راثی پور ومهدی جمشیدی اقدم حضور دارند.

آثار خلق شده در این ورکشاپ در روزهای ۲۷ و ۲۸ شهریورماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ در مقبره‌الشعرای تبریز در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

[ad_2]