برتری پرگل نارنجی پوشان/ گام به گام به سمت لیگ یک
برتری پرگل نارنجی پوشان/ گام به گام به سمت لیگ یک

تیم فوتبال مس سونگون ورزقان موفق شد با شکست چهار بر دو اسپاد الوند، صدرنشینی خود را ادامه دهد. به گزارش قلم پرس،تبریز، از هفته نوزدهم لیگ دو فوتبال تیم مس سونگون ورزقان در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف اسپاد الوند تهران رفت که این بازی در پایان به سود تیم میزبان به اتمام […]تیم فوتبال مس سونگون ورزقان موفق شد با شکست چهار بر دو اسپاد الوند، صدرنشینی خود را ادامه دهد.

به گزارش قلم پرس،تبریز، از هفته نوزدهم لیگ دو فوتبال تیم مس سونگون ورزقان در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف اسپاد الوند تهران رفت که این بازی در پایان به سود تیم میزبان به اتمام رسید.
شاگردان بخشی‌زاده این دیدار را تهاجمی آغاز کردند ‌و حملات آنها در دقیقه ۲۶ نتیجه داد و علی پورمحمد گل اول را به ثمر رساند تا مس را یک بر صفر پیش بیندازد.
با ادامه حملات در دقیقه ۳۲ وحید رضایی در موقعیت گلزنی با خطای مدافع الوند متوقف شد و داور این دیدار نقطه پنالتی را نشان داد تا علی پورمحمد از نقطه پنالتی دبل کند و مس را دو‌ بر صفر پیش بیندازد و با همین نتیجه راهی رختکن شوند.
با آغاز نیمه دوم حملات تیم مس سونگون ادامه داشت در همان ابتدای کار به گل رسیدند و اینبار علی فتحی در دقیقه ۴۷ گلزنی کرد و نتیجه را سه بر صفر کرد.
مس سونگون چند موقعیت گلزنی عالی پیاپی را از دست داد و در دقیقه ۵۳ روی یک غافلگیری گل اول را دریافت کرد ولی این پایان کار نبود.
در دقیقه ۵۸ وحید رضایی تلافی کرد و کل چهارم را به ثمر رساند.
در دقیقه ۷۱ بار دیگر دروازه مس سونگون باز شد و اختلاف به دو گل رسید. و در ادامه چندین موقعیت عالی گلزنی توسط بازیکنان مس از دست رفت تا نتیجه نهایی ۴ بر ۲ به نفع مس سونگون رقم بخورد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷