با حضور وزیر بهداشت، ۱۲ پروژه سلامت محور آذربایجان‌شرقی افتتاح شد
با حضور وزیر بهداشت، ۱۲ پروژه سلامت محور آذربایجان‌شرقی افتتاح شد

در سومین روز از هفته دولت و با حضور وزیر بهداشت، ۱۲ پروژه بهداشتی و درمانی در ۸ شهرستان استان آذربایجان شرقی به طور همزمان افتتاح شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، با افتتاح پروژه های جدید سلامت محور این استان که با اعتباری بالغ بر ۷۴ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده، ۵ هزار […]در سومین روز از هفته دولت و با حضور وزیر بهداشت، ۱۲ پروژه بهداشتی و درمانی در ۸ شهرستان استان آذربایجان شرقی به طور همزمان افتتاح شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، با افتتاح پروژه های جدید سلامت محور این استان که با اعتباری بالغ بر ۷۴ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده، ۵ هزار متر مربع فضای بهداشتی و درمانی به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزوده شد. 

 این پروژه‌ها شامل سی تی اسکن بیمارستان فارابی ملکان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و بخش ام آر آی بیمارستان باقرالعلوم(ع) اهر با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان و ۱۰ پروژه بهداشتی است. 
 
سه مرکز جامع خدمات سلامت روستایی در هرگلان عجب شیر، قلعه کندی کلیبر و خورجستان هشترود، دو مرکز جامع خدمات سلامت شهری آیت الله باقری بناب و شهید افشاری ایلخچی اسکو، مرکز آموزش بهورزی بناب، خانه بهداشت علی آباد قشلاق اسکو و سه باب خانه ویزیت اکیپ سیاری شهرستان چاراویماق از دیگر پروژه هایی بود که امروز با صرف اعتباری حدود ۴۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

انتهای پیام/۶۰۰۳۶