بایدن: ورزشکاران از واکسن نترسند
بایدن: ورزشکاران از واکسن نترسند

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از سران تیم بیسبال تگزاس رنجرز به دلیل بازگشایی کامل ورزشگاه برای اولین بازی فصل خود انتقاد کرد. رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی ورزشی ESPN گفت: این تصمیم، انتخاب آنهاست، اما من فکر می کنم این تصمیم اشتباه است. […]

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از سران تیم بیسبال تگزاس رنجرز به دلیل بازگشایی کامل ورزشگاه برای اولین بازی فصل خود انتقاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی ورزشی ESPN گفت: این تصمیم، انتخاب آنهاست، اما من فکر می کنم این تصمیم اشتباه است. آنها باید به سخنان دکتر آنتونی فاوسی (متخصص بیماریهای عفونی آمریکا) گوش دهند. من فکر می کنم این یک عمل غیرمسئولانه است.

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که برخی بازیکنان تمایلی به زدن واکسن کرونا ندارند و گفت: من رئیس جمهور ایالات متحده هستم و واکسن زدم.

همانطور که ESPN خبر داده است، فصل بعدی مسابقات لیگ برتر بیس بال (MLB) در تاریخ ۱ آوریل آغاز می شود. با این حال تیم تگزاس ابتدا به مصاف کانزاس سیتی رویالز  می رود.

اولین بازی خانگی تگزاس رنجرز با حضور ۱۰۰ درصدی  تماشاگران در تاریخ ۵ آوریل در آرلینگتون برگزار می شود. پیش از این، مقامات تگزاس و همچنین تعدادی از ایالت های دیگر محدودیت های بهداشتی اعمال شده برابر کرونا را لغو کردند. 

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز  که براساس اطلاعات مقامات فدرال و محلی محاسبه می شود، از ابتدای شیوع کرونا بیش از ۳۰  میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده کشف شده است  و بیش از ۵۵۰ هزار نفر درگذشته اند. این کشور برای هر دو شاخص در رتبه اول جهان قرار دارد.

انتهای پیام