ایجاد امید در بین مردم، بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید
ایجاد امید در بین مردم، بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید

استاندار آذربایجان شرقی اطلاع‌رسانی از خدمات و تلاش‌های دولت را باعث دلگرمی و امیدواری مردم دانست و گفت: ایجاد امید در بین مردم، بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید است. به گزارش قلم پرس، اسماعیل جبارزاده در نخستین روز از هفته دولت در گفت‌وگو با رادیو تبریز، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و […]

استاندار آذربایجان شرقی اطلاع‌رسانی از خدمات و تلاش‌های دولت را باعث دلگرمی و امیدواری مردم دانست و گفت: ایجاد امید در بین مردم، بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید است.

به گزارش قلم پرس، اسماعیل جبارزاده در نخستین روز از هفته دولت در گفت‌وگو با رادیو تبریز، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: این دو شهید بزرگوار اسوه اخلاص، تقوا و خدمت‌گزاری صادقانه به مردم هستند و همواره باید الگوی دولتمردان باشند.

وی با اشاره به ویژه‌برنامه‌های هفته دولت در آذربایجان شرقی، از افتتاح صدها طرح عمرانی در حوزه‌های مختلف شهری و روستایی خبر داد و گفت: تعدادی از این پروژه‌ها با حضور مسوولان ارشد دولت به بهره‌برداری خواهند رسید.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اواخر هفته جاری میزبان وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی خواهیم بود و در روزهای پایانی هفته دولت نیز معاون اول محترم رییس جمهور به استان سفر می‌کند.

وی با بیان این که هفته دولت فرصت مناسبی برای ارایه گزارش عملکرد مسوولان به مردم است، افزود: بیشترین برنامه‌های هفته دولت در استان در این راستا خواهد بود و مسوولان استان با حضور در شهرستان‌های مختلف ضمن افتتاح پروژه‌ها، به ارایه گزارش عملکرد خود به مردم می‌پردازند.

جبارزاده خاطرنشان کرد: مردم ما صاحبان اصلی انقلاب و شایسته بهترین خدمات هستند و تلاش همه مسوولان در حل مشکلات مردم و ایجاد رفاه و آسایش برای آنان است.

وی همچنین از همه رسانه‌های استان به ویژه صدا و سیما که عملکرد مسوولان و دستگاه‌های دولتی را در هفته دولت به اطلاع مردم خواهند رساند قدردانی کرد.