اولیانوف: مذاکرات درباره برجام در مسیر درستی قرار دارد اما راه پیش‌رو دشوار است
اولیانوف: مذاکرات درباره برجام در مسیر درستی قرار دارد اما راه پیش‌رو دشوار است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در توییتی از پایان نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام خبر داد. وی در این خصوص نوشت: نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام پایان یافت. مباحث کاملاً منظم و حرفه‌ای بود و ادامه خواهد داشت.  اولیانوف افزود: به نظر می‌رسد در مسیر درستی […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در توییتی از پایان نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام خبر داد.

وی در این خصوص نوشت: نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام پایان یافت. مباحث کاملاً منظم و حرفه‌ای بود و ادامه خواهد داشت. 

اولیانوف افزود: به نظر می‌رسد در مسیر درستی قرار داریم اما راه پیش‌رو آسان نخواهد بود و نیازمند تلاش‌های فشرده است. به نظر می‌رسد ذینفعان (طرف‌های توافق) برای آن آمادگی دارند. 

 

به گزارش فارس، نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام امروز (جمعه) با حضور هیأت‌های ایران و گروه ۱+۴ به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و آخرین تحولات مرتبط با برجام مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

«سید عباس عراقچی» معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران ریاست هیأت ایرانی در این نشست را برعهده داشت. وی در این نشست با بیان اینکه ایران به محض لغو تحریم‌ها و راستی‌آزمایی آن‌ها، گام‌های جبرانی هسته ای را متوقف می‌کند، افزود برای بازگشت آمریکا به برجام نیاز به هیچ مذاکره‌ای نیست و مسیر آمریکا در این خصوص کاملا روشن است. (جزئیات بیشتر)

بر اساس این گزارش، در این نشست بحث‌های صریح و جدی انجام شد و شرکت‌کنندگان تصمیم گرفتند ادامه این نشست را به صورت حضوری در روز سه‌شنبه در وین دنبال کنند.

انتهای پیام/