اقدام فعالان بخش خصوصی آذربایجان شرقی برای خرید واکسن کرونا
اقدام فعالان بخش خصوصی آذربایجان شرقی برای خرید واکسن کرونا

یونس ژائله در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار کرد: تعدادی از شرکت‌های خصوصی آذربایجان‌شرقی از ماه ها قبل و در ابتدای مطرح شدن موضوع واردات واکسن کرونا، برای واردات این واکسن اقدام کرده و جزو اولین شرکت هایی بوده اند که درخواست هایی را به سازمان غذا و دارو و دیگر ارگان های مرتبط […]

یونس ژائله در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار کرد: تعدادی از شرکت‌های خصوصی آذربایجان‌شرقی از ماه ها قبل و در ابتدای مطرح شدن موضوع واردات واکسن کرونا، برای واردات این واکسن اقدام کرده و جزو اولین شرکت هایی بوده اند که درخواست هایی را به سازمان غذا و دارو و دیگر ارگان های مرتبط ارائه داده اند.

وی افزود: همچنین در این میان، فعالان اقتصادی استان برای صدور دستور خرید و واردات واکسن توسط بخش خصوصی، از مسئولان استانی نیز مساعدت طلبیده‌اند.

ژائله تصریح کرد: این پیگیری‌ها که از ماه ها پیش آغاز شده، تاکنون ادامه داشته و هم اکنون نیز در حال پیگیری برای نهایی شدن و اتمام این ماموریت است.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز در عین حال خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی تبریز، تا زمان عملی شدن این ماموریت و خرید نهایی و واردات واکسن، قصد ملتهب ساختن فضا و وعده عمل نشده را نداشته اما برای روشن شدن ابعاد مساله، ناچار به روشنگری این موضوع شده است تا اعضای محترم اتاق و مجموعه های وابسته در جریان پیگیری ها قرار گیرند.

انتهای پیام/۶۰۰۲۶