افتتاح  ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
افتتاح  ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی این دانشگاه با اعتباری بالغ بر ۶۰۸ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، بهمن نقی‌پور عصر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با افتتاح این تعداد پروژه ۴۹۹۰ هزار مترمربع به فضای عمرانی شبکه […]رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افتتاح ۱۰ پروژه بهداشتی و درمانی این دانشگاه با اعتباری بالغ بر ۶۰۸ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، بهمن نقی‌پور عصر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با افتتاح این تعداد پروژه ۴۹۹۰ هزار مترمربع به فضای عمرانی شبکه بهداشت و درمان استان افزوده می شود.

وی، با اشاره به جزئیات پروژه های آماده افتتاح دانشگاه علوم پزشکی تبریز در هفته دولت گفت: در طی این هفته سی تی اسکن  مرکز درمانی شهرستان ملکان در فضای فیزیکی ۳۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال مورد افتتاح قرار می گیرد.

وی، ادامه داد: دستگاه ام آر آی شهرستان اهر نیز با کاربری درمانی در فضای فیزیکی به متراژ ۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان در طی این هفته به بهره برداری می رسد.

نقی‌پور گفت: در طول این هفته، مرکز جامعه سلامت شهری ایلخچی با کاربری بهداشتی و در متراژ ۱۱۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از اتمام عملیات عمرانی در مرکز جامع سلامت روستایی مرکز هرگلان عجب شیر خبر داد و گفت: این مرکز با کاربری بهداشتی در مساحتی بالغ بر ۴۵۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال مورد افتتاح قرار می گیرد.

نقی پور افزود: دو مرکز جامع سلامت روستایی قلعه کندی کلیبر و مرکز خورجستان هشترود به ترتیب به متراژ ۴۵۰ و ۵۰۰ متر مربع و به ترتیب با میزان اعتبار ۴۵ میلیارد ریال و ۵۰ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: مرکز قلعه کندی کلیبر با مشارکت خیر محترم حاج آقا پور مصطفی و توسط ایشان احداث شده است.

وی گفت: در طول این هفته، خانه بهداشت علی آباد قشلاق  در شهرستان اسکو با کاربری بهداشتی در متراژ ۱۲۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال مورد افتتاح قرار می گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن تقدیر از حمایت های خیرین در احداث مراکز بهداشتی گفت: مرکز جامع سلامت شهری آیت الله باقری بنابی در زمینی بالغ بر ۴۵۰ متر مربع که اهدایی آیت الله باقری است، با تخصیص اعتبار ۴۵ میلیارد ریال از سوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره برداری می رسد.

وی همچنین گفت: سه باب خانه ویزیت اکیپ سیار در شهرستان چاراویماق به متراژ ۱۲۰ متر مربع و با کاربری بهداشتی با میزان اعتبار پنج میلیارد ریال که توسط بنیاد علوی تقبل شده است مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به موضوع آموزش در امر بهداشت گفت: مرکز آموزش بهورزی بناب نیز در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در طول این هفته افتتاح می شود.

انتهای پیام/