به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پس از پایان شمارش آرا شعب اخذ رای  شهر مراغه، ابراهیم خوش رفتار، حسین شیخ فرجی، بهمن محمودی، ناصر رحمتی، رقیه سعیدی، النازپاکرو و رضا عسگری به ترتیب حائز بیشترین آرای مردم شدند. معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه گفت: در این انتخابات ابراهیم خوش‌رفتار با پنج هزار و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پس از پایان شمارش آرا شعب اخذ رای  شهر مراغه، ابراهیم خوش رفتار، حسین شیخ فرجی، بهمن محمودی، ناصر رحمتی، رقیه سعیدی، النازپاکرو و رضا عسگری به ترتیب حائز بیشترین آرای مردم شدند.

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه گفت: در این انتخابات ابراهیم خوش‌رفتار با پنج هزار و ۷۶۷ رای، حسین شیخ‌فرجی با پنج هزار و ۷۶۵ رای، بهمن محمودی با پنج هزار و ۶۹۵ رای، ناصر رحمتی با پنج هزار و ۶۴۴ رای، رقیه سعیدی با پنج هزار و ۲۰۴ رای، الناز پاکرو با پنج هزار و ۱۰۶ رای و رضا عسگری با چهار هزار و ۵۲۹ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند. 

سیدعلی موسوی افزود: همچنین محمد اکرمی با چهار هزار و ۲۲۷ رای، محمد قربانی‌فر با سه هزار و ۹۹۹ رای، یحیی غلامی با سه‌هزار و ۷۲۴ رای، علی عباسی با سه‌هزار و ۵۷۵ رای و سیدمصطفی امامزاده با سه‌هزار و ۴۲۱ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر مراغه انتخاب شدند. 

وی اضافه کرد: منتخبان شورای اسلامی شهر مراغه از مجموع ۵۱ هزار و ۳۸۰ رای مشخص شده اند.

فرماندار شهرستان ویژه مراغه افزود: در این دوره از انتخابات از ۲۰۱ هزار و ۲۳۴ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات ۹۱ هزار و ۳۶۸ نفر در انتخابات شرکت کرده اند.

موسوی گفت: در این دوره از انتخابات ۴۵ درصد واجدیدن شرایط شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر مراغه هفت نفر است و پنج عضو علی البدل دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱