اظهارات دادستان تهران درباره «فاطمه هاشمی» و ادعای «فاطمه کروبی»
اظهارات دادستان تهران درباره «فاطمه هاشمی» و ادعای «فاطمه کروبی»

دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره اخباری مبنی بر اعلام جرم علیه فاطمه هاشمی و سخنان اخیر فاطمه کروبی توضیحانی را ارائه کرد. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، عباس جعفری دولت‌آبادی درباره انتشار خبری مبنی بر اعلام جرم دادستانی علیه فاطمه هاشمی اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد. وی در پاسخ به […]

دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره اخباری مبنی بر اعلام جرم علیه فاطمه هاشمی و سخنان اخیر فاطمه کروبی توضیحانی را ارائه کرد.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، عباس جعفری دولت‌آبادی درباره انتشار خبری مبنی بر اعلام جرم دادستانی علیه فاطمه هاشمی اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که در فضای مجازی عنوان شده فاطمه هاشمی به دلیل اظهارنظر علیه یک مقام قضایی به دادگاه احضار شده است، آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟ گفت: این موضوع جدیدی نیست و قضیه برای دو سال پیش است.

دادستان تهران درباره ادعای فاطمه کروبی مبنی بر اینکه در روز انتخابات، صندوق اخذ رای ساعت یک و نیم صبح به منزلشان آورده شده و در آنجا نماینده دادستان نیز حضور داشته و در آن زمان ساعت رای‌گیری پایان یافته بود، گفت: صندوق را دیر بردند و ما مسئول صندوق نیستیم.