به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم محتشم تبریز یکی از دو نماینده فوتبال تبریز در لیگ دسته ۲ کشور، در دور رفت این رقابت‌ها نتوانست نتایج خوبی را کسب کرده و در قعرجدول قرار داشت. تحول این تیم از هفته دوازدهم و با پیروزی مقابل تیم نفت و گاز گچساران آغاز شده و این […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم محتشم تبریز یکی از دو نماینده فوتبال تبریز در لیگ دسته ۲ کشور، در دور رفت این رقابت‌ها نتوانست نتایج خوبی را کسب کرده و در قعرجدول قرار داشت.

تحول این تیم از هفته دوازدهم و با پیروزی مقابل تیم نفت و گاز گچساران آغاز شده و این تیم در هفته پایانی دور رفت هم برابر تیم اسپاد تهران به برتری رسید، اما این دو برد برای فرار از قعرجدول کافی نبود.

محتشمی‌ها دور برگشت را با نتایج خوبی آغاز و ابتدا با ۴ گل تیم ایرانجوان بوشهر را شکست داده و در دو بازی خود در اهواز، برابر حفاری به تساوی رسیده و با یک گل از سد تیم فولاد نوین عبور کردند.

محتشم تبریز در هفته چهارم دور برگشت با یک گل از سد آوالان کرمانشاه عبور کردند تا با کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی‌، در صدر جدول دور برگشت قرار گرفته و در مجموعه هم تا رده نهم جدول صعود کنند.

سفیدپوشان تبریزی در هفته هجدهم و برای تداوم موفقیت‌های خود به دنبال کسب پیروزی در رشت برابر سپیدرود این شهر هستند.

نکته جالب در مورد محتشم کسب ۱۶ امتیاز در ۶ بازی اخیر بوده و این تیم در سال ۱۴۰۰ هنوز گلی را دریافت نکرده است.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷