ادامه فعالیت در مجتمع صنعتی شیخ آباد با حمایت‌های دستگاه قضایی در استان البرز
ادامه فعالیت در مجتمع صنعتی شیخ آباد با حمایت‌های دستگاه قضایی در استان البرز

خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد. این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه […]

خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد.

این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه بر آن مسئولان دستگاه قضایی در قالب بازدید از کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی از نزدیک با مهم‌ترین چالش‌های آن‌ها آشنا می‌شوند که این امر نیز نقش مهمی در حل این چالش‌ها دارد.

مجتمع صنعتی شیخ آباد، یکی از مجموعه‌هایی است که در جریان فعالیت خود با مشکلاتی مواجه شده بود که مشکلات آن با حمایت‌های دستگاه قضایی برطرف شد.

بیشتر بخوانید:

این مجتمع صنعتی در سال ۱۳۸۰ شروع به احداث شده است، ولی در سال ۱۳۹۰ با وجود توافق قبلی طرفین، سند به نام یک فرد صادر شد و با طرح پرونده‌های متعدد از سوی شخص مذکور و اعضاء تعاونی‌ها مشکلاتی برای تکمیل و بهره برداری حدود دو هزار واحد صنفی و تولیدی ایجاد شد.

دادگستری کل استان البرز پس از کسب اطلاع از مشکلات ایجاد شده برای فعالیت این مجموعه به موضوع ورود کرد و با پیگیری ویژه، در نهایت طی ۱۳۹۹ حکم دادگاه‌های بدوی و تجدید نظر این پرونده صادر شد و بر مبنای آن‌ها با رای به ابطال سند رسمی فعلی، حفظ حقوق همه سهامداران ممکن شد.

با ادامه فعالیت این مجموعه و تکمیل حدود دو هزار مورد از واحد‌های تولیدی در ماه‌های آینده، اشتغال مستقیم بیش از هفت هزار نفر در این مجموعه ممکن خواهد شد.

انتهای پیام/