اختصاص ۳۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل  پروژه‌های عمرانی بناب
اختصاص ۳۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل  پروژه‌های عمرانی بناب

فرماندار بناب: از ابتدای دولت سیزدهم بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های عمرانی در شهرستان بناب اختصاص یافته است. به گزارش قلم پرس،از بناب، رضا لعلی فرماندار بناب  صبح امروز در چهارمین نشست مشترک بخشداران و معاونان فرمانداری های شهرهای جنوب استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۲ اظهار کرد: […]فرماندار بناب: از ابتدای دولت سیزدهم بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های عمرانی در شهرستان بناب اختصاص یافته است.

به گزارش قلم پرس،از بناب، رضا لعلی فرماندار بناب  صبح امروز در چهارمین نشست مشترک بخشداران و معاونان فرمانداری های شهرهای جنوب استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۲ اظهار کرد: انتخابات اسفند ماه امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است و از این رو زمینه های ایجاد نارضایتی در مردم باید برطرف و مدیریت شود و اموری که می توان آنها را انجام داد و رضایت مردم را جلب کرد، باید در اولویت قرار بگیرند.

وی افزود: بخشداران و معاونان فرماندار باید به عنوان نمایندگان حاکمیت پاسخگوی تخریب های احتمالی باشند و با آمارهای مستند به تهمت ها و هجمه های مخالفین پاسخ دهند.

فرماندار بناب خاطرنشان کرد: راهبرد ما در انتخابات منویات مقام معظم رهبری است که بر امنیت، مشارکت، رقابت و سلامت در انتخابات تأکید فرمودند و فرآیند انتخابات در شهرستان بناب نیز با این راهبرد پیش می رود.

در این نشست بخشداران و معاونان فرمانداری های حاضر در جلسه به بیان مسائل و چالش های اساسی موجود در شهرهای متبوع خود پرداختند.

همچنین معاون سیاسی، اجتماعی استاندار، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی، بخشداران و معاونان فرمانداری ها از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان بناب بازدید بعمل آوردند.

پایان پیام/۶۰۰۰۴