مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از اجرای طرح ویژه “اردیبهشت، بهار تبریز” خبر داد. به گزارش قلم پرس، اکبر امجدی در جلسه مشترک با مسوولین و ناظرین عالی فضای سبز مناطق دهگانه شهرداری تبریز، ضمن تقدیر از زحمات آنان در اجرای برنامه های استقبال از نوروز گفت: چهره بهار در تبریز، […]مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از اجرای طرح ویژه “اردیبهشت، بهار تبریز” خبر داد.

به گزارش قلم پرس، اکبر امجدی در جلسه مشترک با مسوولین و ناظرین عالی فضای سبز مناطق دهگانه شهرداری تبریز، ضمن تقدیر از زحمات آنان در اجرای برنامه های استقبال از نوروز گفت: چهره بهار در تبریز، با تلاشهای شما و دیگر عوامل زحمتکش حوزه فضای سبز به شکلی زیبا و شاداب نمودار شده است.
وی با اشاره به آغاز فصل کاری در حوزه فضای سبز تبریز و اینکه با توجه به برودت هوای استان آذربایجان عملاً در اردیبهشت ماه شاهد هوای بهاری در تبریز هستیم، اظهار داشت: در نظر داریم از ماه آینده و در راستای پیشبرد سریع برنامه های حوزه فضای سبز و افزایش کیفی وضعیت فضاهای سبز و نیز افزایش راندمان کاری در حوزه زیباسازی شهری هر ماه یک ویژه ‌برنامه جامع تدوین و در حوزه سیما، منظر و فضای سبز  اجرا کنیم.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز تصریح کرد: در اجرای این طرح ها، بخشی از وظایف بر عهده پیمانکاران و بخش دیگر بر عهده سازمان خواهد بود.
امجدی در تشریح آیتم های طرح اردیبهشت، بهار تبریز عنوان کرد: بهسازی پارک‌ها و رفع نواقص آنها با ترمیم آبنماها و سیستم های روشنایی، رسیدگی به سرویس های بهداشتی و وسایل بازی کودکان، مهمترین قسمت این طرح در سطح پارکها  را شامل می‌شود.