آماده‌باش کامل تمام دستگاه‌های آذربایجان شرقی برای مقابله با خطرات احتمالی
آماده‌باش کامل تمام دستگاه‌های آذربایجان شرقی برای مقابله با خطرات احتمالی

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از نقاط حادثه‌خیز و مسیل‌های منتهی به شهر تبریز، ازلای‌روبی و سامان‌دهی بیش از ۳۳ کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: تمام دستگاه‌های مسئول برای مقابله با خطرات احتمالی در آماده‌باش کامل قرار دارند. به گزاش قلم پرس، محمدرضا پورمحمدی با اشاره به حادثه ناگوار […]

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از نقاط حادثه‌خیز و مسیل‌های منتهی به شهر تبریز، ازلای‌روبی و سامان‌دهی بیش از ۳۳ کیلومتر از مسیل‌های استان در ماه‌های اخیر خبر داد و گفت: تمام دستگاه‌های مسئول برای مقابله با خطرات احتمالی در آماده‌باش کامل قرار دارند.
به گزاش قلم پرس، محمدرضا پورمحمدی با اشاره به حادثه ناگوار سیل در استان های شمالی و استان فارس، گفت: با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی تمامی مدیران استان در آمادگی کامل قرار دارند و اقدامات مورد نیاز با تاکید بر پیشگیری انجام شده است.

وی اظهار کرد: با تدابیر صورت گرفته طی ماه های گذشته بیش از ۳۳ کیلومتر از مسیل ها لای‌روبی و سامان‌دهی شده است.

پورمحمدی ادامه داد: در حال حاضر در مسیل لیقوان چایی قرار داریم که خوشبختانه با تدابیر صورت گرفته رفع تصرف از برخی از ویلاهای که در حاشیه مسیل ساخت و ساز کرده بودند انجام شده و لای‌روبی در اکثر مسیل عملیاتی شده است.

وی ضمن قدردانی از حمایت های دستگاه قضایی و اقدامات به موقع این دستگاه در خصوص رفع تصرف و دادن اخطاریه های مورد نیاز به ساخت و سازهای غیر مجاز در مسیل رودخانه ها، اظهار کرد: با تدابیر صورت گرفته سال گذشته اقدامات خوبی در مقابل با ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده است.