مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: با تکمیل، تایید و تحویل اطلاعات لازم، طرح تابلوهای “کوچه میزین افتخاری” وارد فاز عملیاتی و اجرایی می شود.  سعید حاجی زاده در جلسه هماهنگی آغاز فاز اجرایی طرح کوچه میزین افتخاری، با بیان اینکه بخش عمده ای از مشخصات و اطلاعات معابر مزین به نام […]

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: با تکمیل، تایید و تحویل اطلاعات لازم، طرح تابلوهای “کوچه میزین افتخاری” وارد فاز عملیاتی و اجرایی می شود.

 سعید حاجی زاده در جلسه هماهنگی آغاز فاز اجرایی طرح کوچه میزین افتخاری، با بیان اینکه بخش عمده ای از مشخصات و اطلاعات معابر مزین به نام شهدای گرانقدر شهر تبریز، جمع آوری شده است گفت: با تکمیل این اطلاعات بزودی کار طراحی و چاپ تابلوهای طرح کوچه میزین افتخاری آغاز می شود و سپس در معابر و محلات نصب خواهد شد.

او گفت: این طرح به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و معرفی اسطوره های ایثار و شجاعت در جامعه با همکاری شهرداری تبریز، سپاه عاشورا و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اجرا می شود.

شایان ذکر است در این تابلوها علاوه بر نام و تصویر شهدا، نام پدر، تاریخ تولد، تاریخ شهادت، محل شهادت و فرازی از وصیت نامه شهدا ذکر می شود