آزادی و اعطای مرخصی به بیش از ۲۷ هزار زندانی کرمانشاه در سال گذشته
آزادی و اعطای مرخصی به بیش از ۲۷ هزار زندانی کرمانشاه در سال گذشته

پرویز توسلی زاده در گفتگو با میزان از آزادی و اعطای مرخصی به بیش از ۲۷ هزار زندانی کرمانشاه در ۱۱ ماه ابتدایی سال گذشته خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی ۶ هزار و ۷۱۲ ملاقات مردمی قاضی ناظر بر زندان‌های استان صورت گرفته است. رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به […]

پرویز توسلی زاده در گفتگو با میزان از آزادی و اعطای مرخصی به بیش از ۲۷ هزار زندانی کرمانشاه در ۱۱ ماه ابتدایی سال گذشته خبر داد و گفت: در همین بازه زمانی ۶ هزار و ۷۱۲ ملاقات مردمی قاضی ناظر بر زندان‌های استان صورت گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در همین مدت ۱۶ هزار و ۷۹۰ مرخصی به زندانیان زندان‌های این استان اعطا شده است گفت: همچنین به هزار و ۶۳۸ نفر مرخصی منجر به آزادی اعطا شده است.

وی با بیان اینکه همچنین در ۱۱ ماه ابتدایی سال گذشته با ۴ هزار و ۱۸۷ تمدید مرخصی موافقت شده است افزود: یکی از سیاست‌های کلی دستگاه قضایی به ویژه در دوره ریاست آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، کاهش جمعیت کیفری زندان هاست که اقدامات خوبی در سطح استان در این راستا صورت گرفته است.

توسلی زاده در ادامه با اشاره به هزینه‌های ناشی از زندانی کردن افراد اعم از مادی و معنوی و عاطفی که برای فرد زندانی و جامعه ایجاد می‌شود یادآور شد: به تاسی از بیانات مقام معظم رهبری و موضوعات مطرح شده از سوی رئیس  قوه قضائیه بر آنیم تا جایی که ممکن است از زندانی کردن افراد جلوگیری کنیم و زندان را محلی برای مجرمین خطرناک قرار دهیم چرا که امنیت اجتماعی از اولویت‌های کاری ما است.

انتهای پیام/