آرمان آزادی قدس سیاست برگشت‌ناپذیر انقلاب و جبهه مقاومت است
آرمان آزادی قدس سیاست برگشت‌ناپذیر انقلاب و جبهه مقاومت است

به گزارش قلم پرس از تبریز، «حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم» و «محمدرضا پورمحمدی»  با صدور پیام مشترکی به مناسبت روز جهانی قدس اظهار داشتند: این روز آرمان آزادی قدس شریف به عنوان سیاست برگشت‌ناپذیر انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت، به محور انسجام و وحدت ملت‌های آزاده جهان در برابر تجاوز و اشغال‌گری تبدیل شده است. آنان در […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، «حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم» و «محمدرضا پورمحمدی»  با صدور پیام مشترکی به مناسبت روز جهانی قدس اظهار داشتند: این روز آرمان آزادی قدس شریف به عنوان سیاست برگشت‌ناپذیر انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت، به محور انسجام و وحدت ملت‌های آزاده جهان در برابر تجاوز و اشغال‌گری تبدیل شده است.

آنان در این پیام با تاکید بر وحدت و یکدلی مردم استان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس، آوردند: ابتکار تاریخی و هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس»، بازتاب خشم فروخورده ملت مظلوم و ستم‌دیده‌ای بود که بیش از ۷۰ سال است در چنگال اشغال‌گران گرفتار شده‌اند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار کردند: ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی همواره در مسیر حمایت از مظلومان فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، پیشگام حرکت‌های روشن‌گرانه بوده و ملت فلسطین را در مبارزه مقدس خود یاری کرده‌اند.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و محمدرضا پورمحمدی در پیام خود آورده‌اند: اگرچه امسال به دلیل شرایط خاص و ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در راستای حفظ سلامت مردم، توفیق برگزاری راهپیمایی روز قدس وجود ندارد اما آن‌چه مهم است و تحت هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد، حضور معنوی و باصلابت مردان و زنانی است که دل در گرو آزادی قدس شریف داشته و هیچ تردیدی در تحقق وعده الهی مبنی بر پیروزی نهایی حق بر باطل ندارند.

در انتهای این پیام آمده است: اینجانبان ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس و ادای احترام به ارواح پاک شهدای انتفاضه و جبهه مقاومت، همراه با مردم مومن و روزه‌دار آذربایجان‌شرقی با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تجدید میثاق کرده و وحدت و یکدلی مردم شریف استان را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس مسألت داریم.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱