آذربایجان شرقی، رتبه نخست کشور در المپیاد علمی دهیاران را کسب کرد
آذربایجان شرقی، رتبه نخست کشور در المپیاد علمی دهیاران را کسب کرد

به گزارش قلم پرس از تبریز، تقی کرمی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دهیاران منتخب آذربایجان شرقی در این المپیاد علمی که ۲۰ بهمن سال گذشته برگزار شد، میانگین نمره ۸۵.۶ را کسب کردند و در بین استان‌های کشور، حائز رتبه نخست شدند. وی با اشاره به اینکه این المپیاد برای اولین […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، تقی کرمی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دهیاران منتخب آذربایجان شرقی در این المپیاد علمی که ۲۰ بهمن سال گذشته برگزار شد، میانگین نمره ۸۵.۶ را کسب کردند و در بین استان‌های کشور، حائز رتبه نخست شدند.

وی با اشاره به اینکه این المپیاد برای اولین بار به صورت غیرحضوری از طریق سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی برگزار شد، افزود: این المپیاد سراسری با حضور ۲۲۴ نفر از دهیاران برتر آموزش‌های مکاتبه‌ای ۳۱ استان کشور برگزار شد.

کرمی اظهار داشت: در مجموع، ۵ امتیاز برتر این المپیاد را  ۷ نفر از دهیاران استان‌های کرمان، آذربایجان شرقی، کردستان و تهران کسب کردند که ۳ نفر از آنها از دهیاران آذربایجان شرقی بودند.

وی با اشاره به اهمیت تحول در نهاد آموزش با ورود به عصر اطلاعات، تأکید کرد: تحول در نگاه سنتی آموزش و بهره‌گیری از آموزش های غیرحضوری و ظرفیت‌های مجازی در آموزش کارکنان شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱