تیم میزبان به عنوان نایب قهرمانی مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر دست یافت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مسابقات تکواندو استعدادهای برتر کشور در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد و در پایان تیم البرز با ۳ طلا، ۲ نقره و یک برنز و ۵۲۰ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت. آذربایجان شرقی با ۳ طلا، […]
تیم میزبان به عنوان نایب قهرمانی مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر دست یافت.
به گزارش قلم پرس،از تبریز، مسابقات تکواندو استعدادهای برتر کشور در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد و در پایان تیم البرز با ۳ طلا، ۲ نقره و یک برنز و ۵۲۰ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.
آذربایجان شرقی با ۳ طلا، یک نقره و یک برنز و ۴۶۷ امتیاز نایب قهرمان شده و مازندران نیز با ۲ طلا، یک نقره و ۲ برنز و کسب ۳۶۲ امتیاز سوم شد.
تهران با یک طلا، ۲ نقره و یک برنز و ۲۷۳ امتیاز چهارم شده و استان فارس با یک طلا، یک نقره و دو برنز و کسب ۲۳۹ امتیاز پنجم شد.
نتایج اوزان دهگانه به شرح زیر است:
وزن اول:
مقام اول: امیرمحمد نصیر احمدی(مازندران)
مقام دوم: عرشیا زارع(فارس)
مقام سوم: امیررضا احمدی(آذربایجان شرقی)/فرهام حسنی(گیلان)
وزن دوم:
مقام اول: جمشید اسماعیل زاده(البرز)
مقام دوم: ابوالفضل ایران مدار(تهران)
مقام سوم: مهدی رزمیان(فارس)/محمد مهدی باوند(کرمانشاه)
وزن سوم:
مقام اول: مبین علی پور(تهران)
مقام دوم: سینا محترمی(آذربایجان شرقی)
مقام سوم: رضا قراخانی(زنجان)/سامان ضیایی(البرز)
وزن چهارم:
مقام اول: آرش ضمانتی(البرز)
مقام دوم: امیررضا کهریزی(کرمانشاه)
مقام سوم: ایلیا شمسی پور(گیلان)/ محمد مهدی عنایت(خراسان شمالی)
وزن پنجم:
مقام اول: طاها رحمانی(مازندران)
مقام دوم: سیداشکان حکامیان(همدان)
مقام سوم: رضا رحیمی(تهران)/ماهان باقری(زنجان)
وزن ششم:
مقام اول: امیررضا رویین(آذربایجان شرقی)
مقام دوم: آرسام خلیلیراد(البرز)
مقام سوم: محمد رئوف طاهری(زنجان)/سینا رضا علی زاده(مازندران)
وزن هفتم:
مقام اول: رادین زینالی(آذربایجان شرقی)
مقام دوم: ایمان حاجیزاده(تهران)
مقام سوم: منصور بشردوست(قم)/آریا محمودی(فارس)
وزن هشتم:
مقام اول: ابوالفضل عیادی(البرز)
مقام دوم: علی اکبرابراهیمی(مازندران)
مقام سوم: نیما استحکامی(اردبیل)/ امیررضا اکبری(آذربایجان غربی)
وزن نهم:
مقام اول: صدرا مقدمی(آذربایجان شرقی)
مقام دوم: امینمحمد احمدوند(البرز)
مقام سوم: محمدطاها حاجیانی(بوشهر)/محمدهادی کریمی(زنجان)
وزن دهم:
مقام اول: امیرمحمد اشرافی(فارس)
مقام دوم: امیرمحمد رحمانی راد(کرمان)
مقام سوم: ابوالفضل صحن سرائی(گیلان)/ سیبان اموئی(آذربایجان غربی)
تیمی: ۱- البرز ۲- آذربایجان شرقی ۳-مازندران
انتهای پیام/۶۰۰۱۷