۷ بازی بدون شکست تراکتور با خمز/ مربیان رکورددار تراکتور چه کسانی هستند
۷ بازی بدون شکست تراکتور با خمز/ مربیان رکورددار تراکتور چه کسانی هستند

تیم تراکتور هفتمین بازی بدون شکست در لیگ برتر با خمز را هم ثبت کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در آبادان برابر نفت این شهر به برتری ۳ بر یک دست یافته و با کسب ۳ امتیاز دیگر موقعیت خود در جدول را بهبود بخشیده و فاصله خود را با صدر جدول را کاهش داد.

این هفتمین بازی بدون باخت خمز با تیم تراکتور در لیگ برتر بود. سرخپوشان تبریزی در هفته چهاردهم در قائم شهر برابر نساجی مغلوب شده و بعد از آن مقابل استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان، هوادار تهران، فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان به برتری رسیده و در مصاف با تیم‌های آلومینیوم اراک و گل گهرسیرجان به تساوی دست یافته است.

رکورد بازی‌های بدون شکست تراکتور در لیگ برتر

تیم تراکتور در دو مقطع زمانی متفاوت ۱۳ بازی بدون شکست را در کارنامه دارد که رکورد بازی‌های بدون باخت این تیم در لیگ برتر محسوب می‌شود.

در فصل ۹۲/۱۳۹۱ تراکتور با  تونی اولیویرا از هفته شانزدهم تا هفته بیست و هشتم، ۱۳ هفته بدون باخت بود.

در فصل ۹۶/۱۳۹۵ هم تیم تراکتور با هدایت امیر قلعه نوعی از شروع لیگ تا هفته سیزدهم باختی را نداشت تا رکورد ۱۳ بازی بدون باخت به صورت مشترک در اختیار تونی اولیویرا و قلعه نویی باشد.

۹ بازی بدون باخت در فصل ۹۰/۱۳۸۹ با فراز کمالوند، فصل ۹۱/۱۳۹۰ با امیر قلعه نویی و فصل ۹۴/۱۳۹۳ با رسول خطیبی رکورد بعدی تیم تراکتور است.

جرج لیکنز هم در سال ۹۷  توانست تراکتور را در ۹ بازی بدون باخت هدایت کند، اما با شکست برابر سپیدرود رشت، بازی بدون باخت این مربی بلژیکی با تراکتور عدد دو رقمی نشد.

تراکتوری ها در یک فصل، دو بار۸ بازی بدون باخت با تونی اولیویرا(سال دوم حضورش در تراکتور) داشته‌اند.

حالا اگر خمز در بازی مقابل پرسپولیس تیمش بدون شکست از زمین مسابقه خارج شود، این مربی اسپانیایی به رکورد ۸ بازی بدون باخت تونی برابری خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید آیا خمز به دنبال شکست رکوردهای مربیان قبلی در تراکتور است یا خیر؟

انتهای پیام/