کشف محموله موتور برق‌های قاچاق در مراغه
کشف محموله موتور برق‌های قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف انواع موتور برق‌های قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تشدید مبارزه با قاچاق کالا وارز وکنترل خودروهای عبوری ماموران پلیس آگاهی در جاده مراغه هشترود […]فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف انواع موتور برق‌های قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، توحید فارسی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی تشدید مبارزه با قاچاق کالا وارز وکنترل خودروهای عبوری ماموران پلیس آگاهی در جاده مراغه هشترود به یک دستگاه کامیون مشکوک وآن را توقیف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی بعمل آمده از خودرو مذکور تعداد ۴۱ دستگاه انواع موتوربرق خارجی قاچاق به همراه ۱۰ حلقه چرخ متعلق به این موتور برق ها را کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله توسط کارشناسان ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود:در این زمینه دو نفر متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با انواع قاچاق، از شهروندان خواست با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق تلفن۱۱۰ به مراکز پلیس، در افزایش امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه خود پویا و اثرگذار باشند.

انتهای پیام/