کشف لاستیک احتکارشده در بستان‌آباد
کشف لاستیک احتکارشده در بستان‌آباد

فرمانده انتظامی بستان آباد از کشف ۱۳۶حلقه انواع لاستیک خودروهای سنگین احتکار شده به ارزش ۸میلیارد ریال خبر داد. به گزارش قلم پرس،از بستان اباد،  محمدعلی نایب‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبر مبنی بر احتکار لاستیک خودرو های سنگین توسط شخصی، رسیدگی به موضوع را در […]فرمانده انتظامی بستان آباد از کشف ۱۳۶حلقه انواع لاستیک خودروهای سنگین احتکار شده به ارزش ۸میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از بستان اباد،  محمدعلی نایب‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبر مبنی بر احتکار لاستیک خودرو های سنگین توسط شخصی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. از  انبار مورد نظر بازرسی که مشاهده می نمایندیک دستگاه خودرو نیسان درحال تخلیه لاستیک به داخل انبارمی باشد.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی و هماهنگی قضایی در بازرسی ازاین انبار، ۱۳۶ حلقه لاستیک خودرو های سنگین احتکاری به ارزش ۸ میلیارد ریال را کشف کردند.

سرهنگ نایب زاده درادامه افزود: در این زمینه دو نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای خارج از شبکه توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/