چلسی قهرمانی منچسترسیتی را تبریک گفت
چلسی قهرمانی منچسترسیتی را تبریک گفت

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، منچسترسیتی توانست ۳ هفته مانده به پایان رقابت ها، عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس را در این فصل قطعی کند و حالا تمام تمرکز این تیم روی فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود جایی که شاگردان پپ گواردیولا باید در دیدار نهایی برابر چلسی قرار گیرند. باشگاه […]

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، منچسترسیتی توانست ۳ هفته مانده به پایان رقابت ها، عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس را در این فصل قطعی کند و حالا تمام تمرکز این تیم روی فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود جایی که شاگردان پپ گواردیولا باید در دیدار نهایی برابر چلسی قرار گیرند.

باشگاه چلسی با ارسال پیامی در توئیتر به حریف خود، قهرمانی این تیم را در لیگ برتر تبریک گفت و عنوان کرد سیتی با شایستگی توانست عنوان قهرمانی را در لیگ به دست بیاورد.

سیتی اکنون با ۱۰ امتیاز بیشتر از یونایتد، در صدر جدول رده بندی قرار دارد و اکنون مهمترین بازی تاریخ خود را در پیش دارد جایی که می تواند برای اولین بار در تاریخ، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

چلسی نیز امشب چهارشنبه در لیگ برتر  در داربی شهر لندن به مصاف تیم آرسنال می رود. تیم توماس توخل با روند خوبی که داشته است، امیدوار است بتواند در بین ۴ تیم اول لیگ برتر بماند.

انتهای پیام