پرچم‌داری ورزشکار آذربایجان‌شرقی در المپیک زمستانی جوانان کره جنوبی
پرچم‌داری ورزشکار آذربایجان‌شرقی در المپیک زمستانی جوانان کره جنوبی

پرستو آبسالان، نماینده آذربایجان‌شرقی در مسابقات المپیک زمستانی جوانان کره جنوبی به عنوان پرچم‌دار ایران در رژه مراسم افتتاحیه حضور یافت. به گزارش قلم پرس،از تبریز، ‌ چهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی جوانان (YOG) که در گانگوون کره جنوبی برگزار می‌شود، رویدادی منحصر به‌فرد و هیجان انگیز برای ورزشکاران جوان (۱۵ تا ۱۸ سال) از […]پرستو آبسالان، نماینده آذربایجان‌شرقی در مسابقات المپیک زمستانی جوانان کره جنوبی به عنوان پرچم‌دار ایران در رژه مراسم افتتاحیه حضور یافت.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، ‌ چهارمین دوره بازی‌های المپیک زمستانی جوانان (YOG) که در گانگوون کره جنوبی برگزار می‌شود، رویدادی منحصر به‌فرد و هیجان انگیز برای ورزشکاران جوان (۱۵ تا ۱۸ سال) از سراسر جهان است.

در این دوره از رقابت‌ها که ۱۸۰۲  ورزشکار از ۷۸ کمیته ملی المپیک (NOC)شرکت کرده‌اند، مسابقات در  ۱۵ رشته پیگیری می‌شود و ۸۱ مدال توزیع خواهد شد.

کاروان اسکی ایران نیز با ۵ ورزشکار در این دوره از بازی‌ها حضور دارد که  امیر محمد ابوالحسن‌زاده‌، پرستو آبسالان و ملیکا میرزایی از استان آذربایجان‌‌شرقی در رشته اسکی صحرا‌نوردی نمایندگان استان در این دوره از بازی‌ها هستند.

پرستو آبسالان از استان آذربایجان‌شرقی برای اولین بار در تاریخ ورزش استان پرچم‌دار کاروان ایران در المپیک زمستانی جوانان بود.

پایان پیام/۶۰۰۱۷/س