به گزارش قلم پرس، در این جلسه کلیات بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ بررسی و پروژه های مد نظر سال آینده شهرداری منطقه ۸ تشریح و بررسی شد.رضا جان فشان نوبری، سرپرست منطقه ۸ در این جلسه تغییر رویکرد در تامین منابع مالی منطقه را ضروری دانسته و گفت: تامین زیرساخت‌ها در ابعاد مختلف، نیازمند تامین منابع […]

به گزارش قلم پرس، در این جلسه کلیات بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ بررسی و پروژه های مد نظر سال آینده شهرداری منطقه ۸ تشریح و بررسی شد.
رضا جان فشان نوبری، سرپرست منطقه ۸ در این جلسه تغییر رویکرد در تامین منابع مالی منطقه را ضروری دانسته و گفت: تامین زیرساخت‌ها در ابعاد مختلف، نیازمند تامین منابع مالی گسترده و مطمئن برای اجرای طرح‌هاست که با حرکت به سمت درآمدهای پایدار می‌توان آن را تامین کرد.
جان فشان افزود: با توجه به قرار گیری شهرداری منطقه ۸ در بافت تاریخی فرهنگی شهر پروژه های سال آینده شهرداری منطقه ۸ بیشتر بر مبنای مرمت وهویت بخشی بافت تاریخی و ایجاد پیاده راه خواهد بود و در کنار آن چندین پروژه زیربنایی و چندین پروژه مسیرگشایی در محدوده شهرداری منطقه ۸ اجرایی خواهد شد.
بنابر این گزارش در این جلسه سرپرست شهرداری منطقه ۸ گزارشی از بودجه سال جاری و میزان تحقق آن ارائه داده و در خصوص اقدامات انجام یافته توضیحاتی ارائه کرد.
در این جلسه عباس رنجبر شهردار تبریز بر لزوم تلاش برای تحقق حداکثری بودجه و تدوین بودجه علمی و اصولی برای سال آتی، در راستای اجرای پروژه های ماندگار در محدوده شهرداری منطقه ۸ تاکید کرد.