واکنش فدراسیون فوتبال در خصوص اظهارات اخیر کارلوس کیروش
واکنش فدراسیون فوتبال در خصوص اظهارات اخیر کارلوس کیروش

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص اظهارات سرمربی سابق تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش قلم پرس به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه ای کارلوس کی روش در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت،توضیحات ذیل ارائه می شود؛

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تایید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.

بر این اساس،حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول ۸ سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

در این میان،تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت های مالی و تحریم های بانکی بوده است.

با این وجود،فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از پایان جام ملت های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روزهای آتی انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود می تواند ادعاهای خود را همچنان از این طریق پیگیری کند و روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون،رویکردی غیرحرفه ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.