نیروهای مسلح هرگز اجازه خودنمایی به متجاوزان را نمی دهند
نیروهای مسلح هرگز اجازه خودنمایی به متجاوزان را نمی دهند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دشمنان باید بدانند که نیروهای مسلح ما امروز مقتدرتر از گذشته آماده جان فشانی هستند و هرگز اجازه خودنمایی به متجاوزان را نمی دهند. به گزارش  قلم پرس به نقل از ایسنا،حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در تبریز، اظهار کرد: هفته دفاع […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دشمنان باید بدانند که نیروهای مسلح ما امروز مقتدرتر از گذشته آماده جان فشانی هستند و هرگز اجازه خودنمایی به متجاوزان را نمی دهند.

به گزارش  قلم پرس به نقل از ایسنا،حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در تبریز، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و فداکاری های نیروهای مسلح هست که عزت، شرف و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی را به ارمغان آوردند و نباید چنین روزهایی فراموش شود.
وی افزود: در آن سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی، دشمنان پس از اینکه طی ۱۹ ماه نتوانستند در برابر انقلاب اسلامی موفق شوند، روی به حمله نظامی برای از بین بردن جمهوری اسلامی آوردند که با بیداری و هوشیاری رهبری و مردم در این راه نیز ناکام ماندند.
وی ادامه داد: تجزیه ایران به ویژه در منطقه خوزستان و تسلط بر نفت منطقه از جمله اهداف مهم دشمنان از حمله نظامی علیه ایران بود که با مقاومت و ایستادگی مثال زدنی مردم و یکدلی و انسجام ملی هرگز به این اهداف شوم خود دست نیافتند.
حجت الاسلام آل هاشم  با بیان اینکه ملت آزاده ایران اسلامی هرگز اجازه تغییر مسیر انقلاب را نمی دهد، افزود: تسلیم و تعظیم در مقابل استکبار و ظلم هرگز در بین مردم و اعتقادات منبعث از نهضت عاشورایی ملت ایران جایی ندارد و کسانی که دم از مذاکره می زنند، اطلاعی از خصوصییات اخلاقی و اعتقادی مردم ندارند.
وی تاکید کرد:  الگوی رفتاری ملت مومن و متعهد ایران قیام عاشورا بوده و معنی  آن عدم پذیرش سازش و تسلیم در برابر هر گونه ظلم و جور است.
وی گفت: مردم با بصیرت ایران حتی با پذیرش بالاترین سختی ها و مشقت ها، ادامه دهنده راه انقلاب اسلامی و نهضت عاشورا خواهند بود و در این زمینه هیچ تعارفی ندارند.
امام جمعه تبریز افزود: خون های زیادی پای انقلاب اسلامی ریخته شد و شهدای بیشماری دادیم که به برکت همین خون ها و فداکاری های جانبازان و آزادگان صاحب عزت شدیم و باید قدردان و پاسدار این فداکار ها و رشادت ها باشیم.
وی با اشاره به پرتاب موشک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست های مستقر در اقلیم کردستان، گفت: این تروریست ها مشغول توطئه چینی علیه جمهوری اسلامی بودند که با اقدام غیرتمندانه سپاه سرجایشان نشستند و این اقدام درس عبرتی برای دشمنان نظام شد.