متلاشی شدن باند سرقت خانه باغ‌ها در ملکان
متلاشی شدن باند سرقت خانه باغ‌ها در ملکان

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از انهدام یک باند سرقت خانه باغ ها و کشف ۱۸ فقره سرقت خبر داد. به گزارش قلم پرس،از ملکان، عادل ولی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از خانه باغ ها در حوزه استحفاظی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت […]فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از انهدام یک باند سرقت خانه باغ ها و کشف ۱۸ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از ملکان، عادل ولی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از خانه باغ ها در حوزه استحفاظی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان، افزود: ماموران با انجام اقدامات علمی و پلیسی هویت ۹ سارق را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی طی چند عملیات آنها را دستگیر کردند.

 ولیزاده، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده متهمان دستگیر شده به ۱۸ فقره سرقت از خانه باغ ها و مزارع و اماکن خصوصی به ارزش یک میلیارد ریال اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف شد.

وی افزود: پرونده به همراه متهمان به دادسرا ارسال و با صدور قرار تامین قضائی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان به شهروندان توصیه کرد که هشدار های پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.

پایان پیام/