قلعه‌نویی:از حالا، من و بازیکنان مقصر نتایج بد هستیم
قلعه‌نویی:از حالا، من و بازیکنان مقصر نتایج بد هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از این به بعد، من و بازیکنان مقصر نتایج بد تراکتورسازی خواهیم بود. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی تراکتورسازی مقابل راه‌آهن اظهار داشت: تشکر می‌کنم از دوستان‌مان در شهر قدس که این مجموعه را تشکیل دادند اما حرفم این است که […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از این به بعد، من و بازیکنان مقصر نتایج بد تراکتورسازی خواهیم بود.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی تراکتورسازی مقابل راه‌آهن اظهار داشت: تشکر می‌کنم از دوستان‌مان در شهر قدس که این مجموعه را تشکیل دادند اما حرفم این است که در زمینی که هفته گذشته ۶-۷ بازی برگزار شده  کیفیت لازم را ندارد.

وی ادامه داد: از این به بعد هر نتیجه بدی که تراکتورسازی کسب کند مقصرش من و بازیکنان خواهیم بود. مسئولیت نتایج هم بر گردن من است. انصافا مدیرعامل باشگاه و هیات مدیره تمام تلاش خود را انجام دادند و در فصل نقل و انتقالات هم عملکرد خوبی داشتند و وقتی اردوی ترکیه ما لغو شد اردوی دیگری را جایگزین کردند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: دغدغه ما فقط همان بود که شخصی اجازه نداد ما به اردوی ترکیه برویم که اگر این اتفاق رخ می‌داد ما هم‌اکنون آماده‌تر بودیم. شریفی و نانگ برای اولین بار برای ما بازی کردند و اگر چند بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه می‌توانستیم داشته باشیم، بازیکنانمان هماهنگ‌تر بودند.

وی تاکید کرد: در مجموع بازی خوبی مقابل راه‌آهن انجام ندادیم. درست است که ما ۳-۴ موقعیت داشتیم اما آنچه که می‌خواستیم نبودیم. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و درواقع تراکتورگونه بازی نکردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

سرمربی تراکتورسازی بار دیگر از هواداران این تیم خواست که نتایج بد تراکتور را به او نسبت دهند و افزود: از طرفدارانی که به ورزشگاه شهر قدس آمدند تشکر می‌کنم اما همانطور که گفتم انتظار دارم مسئولیت را به شخص امیر قلعه‌نویی بدانند. باشگاه هرآنچه که خواستیم انجام داده و کم کاری نکرده است. دو روز گذشته هم پرداختی داشته است و از این بابت مسئله‌ای‌ نیست.

وی در مورد اینکه مدیرعامل تراکتورسازی عنوان کرده که به تماشاگران خط داده می‌شود، گفت: من از این موضوع مطلع نیستم اما همانطور که گفتم نتایج بد را به نام من بزنند. هیات مدیره نهایت تلاش خود را کرده و کم‌لطفی است که بخواهند علیه عباسی شعار دهند. در فصل نقل و انتقالات هم بازیکنان مدنظرمان جذب شدند و هیات مدیره تلاش خود را کرده است.

قلعه نویی گفت: در نیم فصل ما بهترین نقل و انتقالات را داشته‌ایم و اگر امروز موقعیت‌هایمان به گل تبدیل می‌شد، با پیروزی میدان را ترک می کردیم.