قدردانی باشگاه تراکتور از مسئولان ورزشگاه یادگار امام(ره)
قدردانی باشگاه تراکتور از مسئولان ورزشگاه یادگار امام(ره)

باشگاه تراکتور از مسئولان ورزشگاه یادگار امام(ره) در بهسازی و آماده‌سازی این مجموعه ورزشی برای میزبانی تراکتور در مسابقات لیگ برتر قدردانی می‌کند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در متن اطلاعیه باشگاه تراکتور آمده است:  اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با انجام تغییرات گسترده در رختکن‌ها، ایجاد تونل ورودی به سبک ورزشگاه‌های […]باشگاه تراکتور از مسئولان ورزشگاه یادگار امام(ره) در بهسازی و آماده‌سازی این مجموعه ورزشی برای میزبانی تراکتور در مسابقات لیگ برتر قدردانی می‌کند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در متن اطلاعیه باشگاه تراکتور آمده است: 

اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با انجام تغییرات گسترده در رختکن‌ها، ایجاد تونل ورودی به سبک ورزشگاه‌های مدرن، تعویض کامل پیست تارتان، اطلاح نورافکن‌های ورزشگاه و تعمیرات بهینه اسکوربورد در مدت زمان کوتاه، نشان داد که به بهسازی این سرمایه ملی اهتمام کامل دارد. 

چمن ورزشگاه نیز با انجام تغییرات در شیوه مراقبت و نگهداری شرایط مطلوبی داشته و آقای «پاکو خمز» – سرمربی تیم – نیز در مقام مقایسه با چمن سایر ورزشگاه‌ها به این تغییرات مثبت اشاره داشته است. 

جا دارد از آقایان حبیب ستوده‌نژاد – مدیرکل ورزش و جوانان استان – و ناصر هوشیار – مدیر ورزشگاه یادگار امام(ره) – بابت این اقدامات ارزنده تشکر و قدردانی کنیم.

پایان پیام/۶۰۰۱۷