فرماندار جدید هوراند کیست؟
فرماندار جدید هوراند کیست؟

استاندار آذربایجان‌‌شرقی در حکمی، توکل فرهادی را به عنوان سرپرست فرمانداری هوراند منصوب کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در حکم عابدین خرّم برای فرهادی، بر روحیه انقلابی، پاکدستی، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، مبارزه با فقر و تبعیض و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد و کارآمد و نیز پیگیری فرامین رهبر معظم انقلاب […]استاندار آذربایجان‌‌شرقی در حکمی، توکل فرهادی را به عنوان سرپرست فرمانداری هوراند منصوب کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در حکم عابدین خرّم برای فرهادی، بر روحیه انقلابی، پاکدستی، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، مبارزه با فقر و تبعیض و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد و کارآمد و نیز پیگیری فرامین رهبر معظم انقلاب و پیشبرد اهداف دولت مردمی تاکید شده است.

توکل فرهادی از نیروهای بومی شهرستان هوراند بوده و در سوابق کاری خود مسؤولیت‌هایی چون معاونت فرهنگی، معاونت اردویی و راهیان نور و معاونت اجتماعی سپاه عاشورا را داشته است.

هوراند یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان‌شرقی به مرکزیت هوراند است. شهرستان هوراند در ۱۶۰ کیلومتری تبریز واقع شده و از سمت شمال و غرب با شهرستان کلیبر، از سمت شرق با استان اردبیل و از سمت جنوب با شهرستان اهر هم‌مرز است. طبق آخرین تقسیمات کشوری شهرستان هوراند دارای دو بخش به نام‌های مرکزی و چهاردانگه و یک نقطه شهری به نام هوراند می‌باشد.قلعه پشتاب از آثار تاریخی روستای پشتاب، در نزدیکی هوراند است.

انتهای پیام/س