عطر افشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز توسط هنرمندان/ تئاتر مجسمه در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز
عطر افشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز توسط هنرمندان/ تئاتر مجسمه در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: در سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم و شهید آوینی و به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی مزار شهدا توسط جمعی از هنرمندان تبریزی غبارروبی و عطر افشانی می شود. به گزارش قلم پرس به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی با اعلام […]

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: در سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم و شهید آوینی و به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی مزار شهدا توسط جمعی از هنرمندان تبریزی غبارروبی و عطر افشانی می شود.
به گزارش قلم پرس به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی با اعلام این خبر افزود: مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا با حضور جمعی از هنرمندان حوزه هنری استان ۱۹ فروردین ماه در محل گلزار شهدای وادی رحمت تبریز راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح برگزار می شود.
وی با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ راه آینده ملت ایران هستند، اظهار داشت: امروز وظیفه هنرمندان انتقال ارزشهای شهدا به نسل های آینده است.
میلانی گفت: به همین مناسبت قرار است در این آیین، هنرمندان عرصه نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اقدام به برگزاری تئاتر مجسمه در محل گلزار شهدای وادی رحمت تبریز نمایند.
میلانی خاطرنشان کرد: در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا مسئولین ارگان های فرهنگی هنری استان نیز حضور خواهند داشت.