عصبانیت شدید کومان از تساوی برابر لوانته
عصبانیت شدید کومان از تساوی برابر لوانته

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، بارسلونا با تساوی ناامید کننده‌ای که برابر لوانته به دست آورد تا حدود بسیار زیادی امیدهای خود برای قهرمانی را از دست داد. در این بازی بارسلونا میهمان لوانته بود. آبی اناری‌ها با پیروزی در این دیدار خارج از خانه موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود می‌کردند […]

به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، بارسلونا با تساوی ناامید کننده‌ای که برابر لوانته به دست آورد تا حدود بسیار زیادی امیدهای خود برای قهرمانی را از دست داد.

در این بازی بارسلونا میهمان لوانته بود. آبی اناری‌ها با پیروزی در این دیدار خارج از خانه موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود می‌کردند اما با وجود آن‌که دو بار پیش افتادند اما در نهایت نتوانستند به پیروزی دست پیدا کنند و بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

کومان از این تساوی تیمش به شدت ناراحت و عصبانی است.

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه نخست بسیار خوب بودیم و دو گل هم به ثمر رساندیم اما در نیمه دوم فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و اشتباهات بدی در خط دفاعی داشتیم. بعد از آن که بازی دو بر دو شد عثمان دمبله دوباره ما را پیش انداخت اما لوانته بازهم گل تساوی را زد. بارسلونا در یک نیمه سه گل دریافت کرد و این اصلا خوب نیست.

سرمربی بارسلونا افزود: بازی ۹۰ دقیقه است و بارها ما در ثانیه‌های پایانی گل خورده‌ایم. ما برابر لوانته خوب دفاع نکردیم. بسیار ناراحت هستم و غیر ممکن است آن‌چه را که اتفاق افتاد درک کنم. هدف ما این بود که در هر سه بازی باقیمانده خود به پیروزی برسیم و حریفان هم امتیاز از دست دهند اما خود ما امتیاز از دست دادیم تا شرایط بسیار سخت شود.

او در پایان درباره شرایط خود در بارسلونا گفت: من به عنوان سرمربی تیم مسئول این وضعیت هستم. مربیان همواره باید پاسخگو باشند. می‌دانم که بعد از این بازی سوال‌های زیادی به وجود آمده است. بسیار ناامید هستیم اما باید ادامه داد و خود را آماده فصل بعد کرد. این بازی تمام شد و من اصلا انتظار نداشتم که لوانته بتواند بازی را به تساوی بکشاند.

بارسلونا با این تساوی ناامید کننده‌ای که به دست آورد تا حدود زیادی شانس قهرمانی در لالیگا را از دست داد چرا که باید در هر دو بازی باقیمانده خود به پیروزی برسد و در عین حال رئال و اتلتیکو مادرید هم دو بار تن به شکست دهند که این بسیار دور از انتظار و بعید است.

بارسلونا با ۷۶ امتیاز به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کرد این درحالی است که اتلتیکو مادرید با وجود یک بازی کمتر و ۷۷ امتیاز در صدر باقی ماند. رئال مادرید هم با ۷۵ امتیاز و یک بازی کم‌تر نسبت به بارسلونا در رده سوم قرار دارد.

انتهای پیام