سیر صعودی تولید و رونق کسب و کار در منطقه آزاد ارس
سیر صعودی تولید و رونق کسب و کار در منطقه آزاد ارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی از سیر صعودی تولید و رونق کسب و کار در منطقه آزاد ارس خبر داد. به گزارش قلم پرس،از جلفا، حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی امروز در مراسم ابلاغ حکم وزیر کار به مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد […]مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی از سیر صعودی تولید و رونق کسب و کار در منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از جلفا، حسین فتحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی امروز در مراسم ابلاغ حکم وزیر کار به مدیر واحد کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ارس، اظهار داشت: در حوزه کار دو شاخص اعم از امنیت شغلی برای کارگران و مهم‌تر از آن انعطاف‌پذیری کارفرمایان وجود دارد که در صورت تنظیم این دو مقوله به نقطه مطلوب خواهیم رسید.

 وی ادامه داد: تثبیت اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید نیز باید مورد توجه قرار گیرد چراکه کارآفرینی‌های جدید و فناور جایگزین ۳۰ تا ۴۰ درصد اشتغال موجود خواهد شد و این جایگزینی هم‌اکنون آغاز شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: در زمان مدیریت جدید سازمان منطقه آزاد ارس تولید کسب و کار در منطقه افزایش یافته است و سیر صعودی دارد که جای قدردانی است.

پایان پیام/