به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه‌شب از سقوط یک پهپاد ارتش صهیونیستی در غزه خبر دادند.  روزنامه «یدیعوت آحارانوت» در این باره به نقل از ارتش رژیم اسرائیل نوشت که یک فروند پهپاد این رژیم در شمال غزه سقوط کرده است. وزارت جنگ صهیونیستی با پنهان کاری افزوده که این هواپیمای بدون […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه‌شب از سقوط یک پهپاد ارتش صهیونیستی در غزه خبر دادند.

 روزنامه «یدیعوت آحارانوت» در این باره به نقل از ارتش رژیم اسرائیل نوشت که یک فروند پهپاد این رژیم در شمال غزه سقوط کرده است.

وزارت جنگ صهیونیستی با پنهان کاری افزوده که این هواپیمای بدون سرنشین سرگرم انجام عملیات معمول بوده و نگرانی درباره درز اطلاعات داخل آن وجود ندارد. وزارت جنگ رژیم اسرائیل به نوع پهپاد سرنگون شده اشاره‌ای نکرده است. 

مقاومت فلسطین نیز در روزهای گذشته یک پهپاد دیگر رژیم صهیونیستی را که در حال پرواز در حریم هوایی شرق بیت حانون در شمال نوار غزه بود، سرنگون کرد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه  از برگزاری رزمایشی با هدف مقابله با راکت‌های نیروهای مقاومت خبر داد. این رزمایش ق دوشنبه در  فلسطین اشغالی با هدف دفاع برابر موج حملات راکتی نیروهای مقاومت و دفاع از نواحی حیاتی این رژیم انجام شد.

 کتائب المجاهدین، از گروه‌های مقاومت فلسطین نیز از آغاز یک تمرین نظامی گسترده نیروهای این گروه در نوار غزه خبر داد. در بیانیه کتائب المجاهدین آماده است که این گروه تمرین‌های نظامی گسترده‌ای را به شکل همزمان در محورهای متعدد و با تاکتیک‌های دفاعی و هجومی در مناطق جغرافیایی مختلف از نوار غزه و با عنوان تمرین‌های نظامی «الوعد المفعول ۱ »برگزار می‌کند.

انتهای پیام/ص