شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: علاوه بر رفع موانع فیزیکی جاده ائل گلی برای سهولت تردد شهروندان، عملیات ترمیم مسیر دوچرخه سواری این جاده هم اجرا شده است. به گزارش قلم پرس، موسی علی پور گفت: با توجه به اینکه مسیر چند شهرک سطح حوزه منطقه منتهی به جاده ائل گلی بوده و این جاده روزانه […]شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: علاوه بر رفع موانع فیزیکی جاده ائل گلی برای سهولت تردد شهروندان، عملیات ترمیم مسیر دوچرخه سواری این جاده هم اجرا شده است.

به گزارش قلم پرس، موسی علی پور گفت: با توجه به اینکه مسیر چند شهرک سطح حوزه منطقه منتهی به جاده ائل گلی بوده و این جاده روزانه مسیر تردد عده زیادی از شهروندان است، در راستای سهولت رفت و آمد شهری، نواحی سه گانه خدمات منطقه ۲ اقدام به رفع موانع فیزیکی این جاده کرده‌اند.
وی افزود: در همین راستا از ابتدای مسیر (از سوی راهنمائی) تا اتوبان شهیدکسائی، برداشت و حذف میله‌های زائد، جمع‌آوری تابلوهای اضافه، کفسازی قسمتی از معابر و پیاده روها، لکه‌گیری و چاله‌زدائی نقاط مورد نیاز و … از جمله فعالیت‌هایی است که برای رفع موانع ترددی شهروندان از معابر جاده ائل گلی، عملیاتی شده است.
علی پور تصریح کرد: هم‌راستا با این عملیات، مسیر دوچرخه سواری جاده ائل گلی به منظور ایمنی ورزشدوستان به هنگام استفاده از مسیر، از مقابل هتل شهریار تا میدان بزرگ ائل گلی ترمیم و بهسازی می‌شود.