رفع موانع تولید نیازمند همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌هاست
رفع موانع تولید نیازمند همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌هاست

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی، گفت: برای تسریع در روند تولید و رسیدن به رونق اقتصادی و جهش تولید راهی جز رفع موانع تولید نداریم و تحقق این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌هاست.

به گزارش قلم پرس، موسی خلیل اللهی امروز در نشست ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری آذربایجان‌شرقی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به‌عنوان سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری  اظهار داشت: برای تسریع در روند تولید و رسیدن به رونق اقتصادی و جهش تولید راهی جز رفع موانع تولید نداریم و تحقق این امر مستلزم همکاری دستگاه‌های دولتی و بانک‌هاست.

وی با تأکید بر ارائه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، افزود: خواسته‌ یا ناخواسته موانعی در مقابل تولید و سرمایه‌گذاری وجود دارد که باید رفع شود، دادگستری استان از سال‌ها قبل وارد این حوزه شده و اقدامات مفیدی انجام ‌شده است.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌شرقی در ادامه با اشاره به موضوع کرونا و ایجاد برخی مشکلات مالی برای تولیدکنندگان یادآور شد: با توجه به این موضوع باید راهکارهایی مناسب و بر اساس قانون ارائه شود تا واحدهای تولیدی بتوانند به‌کار خود ادامه دهند و مشکلی در مسیر تولید ایجاد نشود.

طی این نشست مشکلات چند گروه صنعتی و تولیدی بررسی و هماهنگی‌های لازم با مسوولان مربوطه در راستای حل مشکلات انجام گرفت.

انتهای پیام/