علی دهقانی در گفتگو با میزان، با تاکید بر توجه به بحث اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: با توجه به ضرورت این امر، تلاش شد تا مشکلات واحد‌های تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل با ورود دستگاه قضایی برطرف شود. وی ادامه داد: در همین راستا از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان سال، موانع تولید و […]

علی دهقانی در گفتگو با میزان، با تاکید بر توجه به بحث اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: با توجه به ضرورت این امر، تلاش شد تا مشکلات واحد‌های تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل با ورود دستگاه قضایی برطرف شود.

وی ادامه داد: در همین راستا از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان سال، موانع تولید و مشکلات ۵۶ کارخانه، شرکت و واحد تولیدی در قالب ۱۷۲ مصوبه کاربردی در ستاد اقتصاد مقاومتی مرتفع گردید.

رئیس کل دادگستری استان ایلام تصریح کرد: به عنوان نمونه ، موانع تولید و مشکلات کارخانه کود شیمیایی دهلران، کارخانه فولاد زاگرس ایلام، کارگاه معراج نخ ایلام، کارخانه آرد ستاره غرب، شرکت آزما کام شیمی، سردخانه ۲۵۰۰ تنی ایلام، شرکت دانش بنیان فراشیمی، کارگاه نایلون و نایلکس ایلام، کارخانه آجر نقشینه مهران و واحد تیرچه بلوک ایلام مرتفع و این واحد‌ها مجددا به تولید بازگشتند.

انتهای پیام/