رئیس قوه قضائیه ۹ آبان به آذربایجان‌شرقی سفر می‌کند
رئیس قوه قضائیه ۹ آبان به آذربایجان‌شرقی سفر می‌کند

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه‌ قضاییه گفت: رئیس قوه‌ قضاییه به همراه یک هیات عالی قضایی جهت بررسی آخرین مسائل قضایی و حقوقی استان آذربایجان‌شرقی روز پنجشنبه 9 آبان به تبریز سفر می‌کند.

به گزارش قلم پرس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی قوه قضائیه، محمدرضا شهریاری اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی در چارچوب این سفر با خانواده شهدا، ایثارگران، روحانیون و اقشار مختلف مردم  دیدار همچنین در جلسه شورای اداری استان شرکت می‌کند.

شهریاری  ادامه داد: در این سفر رئیس قوه قضائیه ضمن دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی در جلسه شورای قضایی استان آذربایجان‌شرقی شرکت کرده و مسائل قضایی این استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

وی یادآور شد: نشست با صنعتگران، تولیدکنندگان و نمایندگان اتحادیه‌های کارگری از دیگر برنامه‌های رئیس دستگاه قضا در این سفر می‌باشد.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه اضافه کرد: تیم‌های کارشناسی و ارزیابی از چند روز پیش برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش‌های کارشناسی در استان حضور یافته اند و معاونان قوه قضائیه نیز با عزیمت به شهرستان‌ها، ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی مناطق مختلف استان آذربایجان‌شرقی، گزارش آن را به رئیس قوه قضائیه تقدیم می‌کنند.

در سفر دو روزه هیات‌های اعزامی رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان‌شرقی، مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی ۱۷ شهرستان از سوی مسوولان عالی قضایی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.