دیدار رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اعضاء منتخب شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
دیدار رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اعضاء منتخب شورای اسلامی شهر مشهد مقدس

خبرگزاری میزان – غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با اعضاء منتخب شورای اسلامی شهر مشهد مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار که در مجتمع قضایی ولایت مشهد انجام شد، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن تقدیر از حماسه آفرینی مردم شریف و بزرگوار در جریان انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست […]

خبرگزاری میزان – غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با اعضاء منتخب شورای اسلامی شهر مشهد مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که در مجتمع قضایی ولایت مشهد انجام شد، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن تقدیر از حماسه آفرینی مردم شریف و بزرگوار در جریان انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا؛ این انتخاب را به منتخبان مردم مشهد تبریک گفت و افزود: مردم به منتخبان خود اعتماد کردند و پاسخ این اعتماد امیدبخش و شورآفرین را باید با کار جهادی و تلاش مضاعف داد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: مردم بزرگوار علی رغم وجود کمبود‌ها و تمامی مشکلات اقتصادی و توطئه‌های دشمنان، با نیت پاک و با عزم راسخ پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و بنابراین هیچگونه انتظاری به جز خدمت صادقانه از مسئولان ندارند.

صادقی شورا‌های اسلامی شهرو روستا را از مظاهر جمهوریت نظام دانست و افزود: تجربه به ما نشان داده که در مقاطع سخت و حساس هر کجا از ظرفیت‌های مردمی استفاده کردیم شاهد پیروزی بودیم و امروز نیز شورا‌ها برای تضمین موفقیت خود می‌بایست از تمام ظرفیت‌های موجود قانونی و مردمی برای حل معضلات و مشکلات کنونی استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید:

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت‌های کلان شهر مشهد گفت: منتخبان به خوبی با ظرفیت‌های عظیم شهر مقدس مشهد آشنا هستند و بر همین اساس باید با افقی بلند و طبق یک برنامه علمی – عملی با استفاده از هم افزایی بین بخشی و سازمانی در پی ارائه خدمت و حل مشکلات به ویژه مسائل حاشیه شهر باشند ما هم در کنار آن‌ها و سایر خدمتگزاران به مردم هستیم.

وی با اشاره به وضعیت حاشیه شهر مشهد خاطرنشان کرد: برای حل مسائل حاشیه شهر می‌بایست از ظرفیت‌های مردم به طور مطلوب استفاده کرد و شهروندان را برای بهسازی، نوسازی و توانمندسازی حاشیه به استمداد طلبید تا در سایه یک مشارکت همگانی شاهد کاهش مشکلات در این بخش باشیم.

صادقی افزود: همه ما خادمان مردم هستیم و به جز خدمت به مردم شأن دیگری نباید برای خود قائل باشیم؛ چرا که مردم برای خدمت گذاری به منتخبان خود رأی داده اند.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی انتخابات اخیر را یکی از نشانه‌های قدرت نظام اسلامی دانست و افزود: میدان برای خدمت به مردم باز است و هیچگونه عذر و بهانه‌ای نیز برای کم کاری از سوی مسئولان وجود ندارد.

وی با تقدیر از منتخبان مردم شریف مشهد که خود را در معرض آزمونی بزرگ قرار داده اند؛ اظهار امیدواری کرد؛ در سایه تلاش، وحدت و همدلی شاهد ارتقاء شاخص‌های ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به مردم شریف و بزرگوار باشیم و افزود: دستگاه قضایی با تمام توان از مدیران شجاع، خدوم و قانونمند حمایت خواهد کرد.

در این دیدار منتخبان مردم در دوره جدید شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره بر عهد و پیمان خود با مردم، بر لزوم وفاق و همدلی بین تمامی گروه‌ها و جریان‌ها برای خدمت صادقانه به مردم، تلاش جهادی در جهت حل معضلات و مشکلات مردم، توجه ویژه به حاشیه شهر، تلاش در جهت توسعه متوازن شهری، نگاه ویژه به مسائل فرهنگی، اعمال نظارت بر کلیه فرایندها، استفاده از تمامی ظرفیت‌های قانونی و مردمی برای حل مشکلات و امید آفرینی در جامعه تأکید کرد و به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و از حضور معنادار مردم شریف و بزرگوار در پای صندوق‌های رأی در فرایند انتخابات اخیر تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/