به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه سوریه حمله موشکی رژیم صهیونیستی به خاک این کشور از حریم هوایی لبنان را محکوم کرد. وزارت خارجه سوریه امروز پنجشنبه در واکنش به حمله بامدادی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطقی در اطراف دمشق، در بیانیه‌ای گفت که این حمله درست زمانی رخ می‌دهد که جهان […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه سوریه حمله موشکی رژیم صهیونیستی به خاک این کشور از حریم هوایی لبنان را محکوم کرد.

وزارت خارجه سوریه امروز پنجشنبه در واکنش به حمله بامدادی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطقی در اطراف دمشق، در بیانیه‌ای گفت که این حمله درست زمانی رخ می‌دهد که جهان عید پاک را که پیام‌آور محبت و صلح برای همه است، جشن می‌گیرند.

در این بیانیه تأکید شده است‌: «هدف اصلی از اصرار اشغالگران اسرائیل در ارتکاب جنایت‌های تروریستی، حمایت از گروه‌های تروریستی‌ و ممانعت از شکست داعش، جبهه النصره و سایر گروه‌های تروریستی توسط ارتش عربی سوریه و متحدان آن است».

وزارت خارجه سوریه تأکید کرد که جنایت‌‌های رژیم صهیونیستی بخشی اصلی حملات مسموم غربی‌ها به منظور تنگ کردن عرصه اقتصادی بر سوریه و منصرف کردن این کشور از اجرای حقوق تصریح‌شده خود در قانون اساسی است».

بامداد امروز پنجشنبه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با استفاده از حریم هوایی لبنان چند فروند موشک به مناطق در اطراف شهر دمشق شلیک کردند که پدافند موشکی سوریه به مقابله با این حمله پرداخت و با یکی از این جنگنده‌ها در آسمان لبنان درگیر شد.

انتهای پیام/