دستگیری سارقان ۱۵۰ میلیاردی در تبریز
دستگیری سارقان ۱۵۰ میلیاردی در تبریز

رمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیر ۲ سارق غیر بومی منزل با ۳۴ فقره سرقت به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت از منازل به لحاظ حساسیت […]رمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیر ۲ سارق غیر بومی منزل با ۳۴ فقره سرقت به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص سرقت از منازل به لحاظ حساسیت بزه ارتکابی، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس با بررسی و اشرافیت اطلاعاتی دو متهم را که از سارقان غیر بومی می باشند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس دلالت دادند.

محمدی تصریح کرد: در بازجویی های به عمل آمده متهمان دستگیر شده به ۳۴ فقره سرقت از منازل در تبریز اعتراف که ارزش اموال مسروقه در حدود ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه اموال مسروقه شامل طلاجات و وجوه نقد بوده از شهروندان درخواست کرد که از نگهداری وجوه نقد و طلاجات در منازل خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در اسرع وقت با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

پایان پیام/